Prijateljski tekmi proti Karabuksporu in Prandellijevem Al Nasru

Ker naš mlada ekipa potrebuje izkušnje, bomo v naslednjih dneh odigrali še dve prijateljski tekmi. Prva bo proti turškemu prvoligašu, druga pa proti ambiciozni ekipi iz Združenih arabskih emiratov.

V sredo 26. julija se bo NK Ankaran Hrvatini ob18. uri v Gornji Radgoni pomeril s turškim prvoligašem Kardemir Karabükspor.

Turki so zadnje domače prvenstvo končali na 11. mestu, kot zanimivost pa  lahko dodamo še to, da so pred dvema letoma v svojem edinem evropskem nastopu v ligi Evropa izločili norveški Rosenborg in nato šele po slabšem izjvajanju najstrožjih kazni izpadli proti francoskemu Saint Etiennu.

Naslednji ponedeljek (31. julija) pa se bomo v Murski Soboti na stadionu Fazanerija pomerili z ekipo Al Nasr Cluba iz Združenih arabskih emiratov, ki jo vodi legendarni italijanski trener Cesare Prandelli.

Arabci so trenutno na pripravah v vzhodni Sloveniji, njihov najbolj znan igralec pa je Brazilec Wanderley. Tudi ta dvoboj bo na sporedu ob 18. uri.