Trenutna sezona

1. krog, 25.08.12

Zarica Kranj : Tabor Sežana AH Mas Tech : Ivančna Gorica Rudar Trbovlje : Calcit Kamnik
Adria : Bilje Izola : Brda Jadran Dekani : Tolmin
Ekipa Zagorje je prosta.

2. krog, 01.09.12

Tabor Sežana : Tolmin Brda : Jadran Dekani Zagorje : Izola
Calcit Kamnik : Adria Ivančna Gorica : Rudar Trbovlje Zarica Kranj : AH Mas Tech
Ekipa Bilje je prosta.

3. krog, 08.09.12

AH Mas Tech : Tabor Sežana Rudar Trbovlje : Zarica Kranj Adria : Ivančna Gorica
Izola : Bilje Jadran Dekani : Zagorje Tolmin : Brda
Ekipa Calcit Kamnik je prosta.

4. krog, 15.09.12

Tabor Sežana : Brda Zagorje : Tolmin Bilje : Jadran Dekani
Calcit Kamnik : Izola Zarica Kranj : Adria AH Mas Tech : Rudar Trbovlje
Ekipa Ivančna Gorica je prosta.

5. krog, 22.09.12

Rudar Trbovlje : Tabor Sežana Adria : AH Mas Tech Izola : Ivančna Gorica
Jadran Dekani : Calcit Kamnik Tolmin : Bilje Brda : Zagorje
Ekipa Zarica Kranj je prosta.

6. krog, 29.09.12

Tabor Sežana : Zagorje Bilje : Brda Calcit Kamnik : Tolmin
Ivančna Gorica : Jadran Dekani Zarica Kranj : Izola Rudar Trbovlje : Adria
Ekipa AH Mas Tech je prosta.

7. krog, 06.10.12

Adria : Tabor Sežana Izola : AH Mas Tech Jadran Dekani : Zarica Kranj
Tolmin : Ivančna Gorica Brda : Calcit Kamnik Zagorje : Bilje
Ekipa Rudar Trbovlje je prosta.

8. krog, 13.10.12

Tabor Sežana : Bilje Calcit Kamnik : Zagorje Ivančna Gorica : Brda
Zarica Kranj : Tolmin AH Mas Tech : Jadran Dekani Rudar Trbovlje : Izola
Ekipa Adria je prosta.

9. krog, 20.10.12

Izola : Adria Jadran Dekani : Rudar Trbovlje Tolmin : AH Mas Tech
Brda : Zarica Kranj Zagorje : Ivančna Gorica Bilje : Calcit Kamnik
Ekipa Tabor Sežana je prosta.

10. krog, 27.10.12

Tabor Sežana : Calcit Kamnik Ivančna Gorica : Bilje Zarica Kranj : Zagorje
AH Mas Tech : Brda Rudar Trbovlje : Tolmin Adria : Jadran Dekani
Ekipa Izola je prosta.

11. krog, 03.11.12

Izola : Tabor Sežana Tolmin : Adria Brda : Rudar Trbovlje
Zagorje : AH Mas Tech Bilje : Zarica Kranj Calcit Kamnik : Ivančna Gorica
Ekipa Jadran Dekani je prosta.

12. krog, 10.11.12

Tabor Sežana : Ivančna Gorica Zarica Kranj : Calcit Kamnik AH Mas Tech : Bilje
Rudar Trbovlje : Zagorje Adria : Brda Izola : Jadran Dekani
Ekipa Tolmin je prosta.

13. krog, 17.11.12

Jadran Dekani : Tabor Sežana Tolmin : Izola Zagorje : Adria
Bilje : Rudar Trbovlje Calcit Kamnik : AH Mas Tech Ivančna Gorica : Zarica Kranj
Ekipa Brda je prosta.

14. krog, 16.03.13

Tabor Sežana : Zarica Kranj Ivančna Gorica : AH Mas Tech Calcit Kamnik : Rudar Trbovlje
Bilje : Adria Brda : Izola Tolmin : Jadran Dekani
Ekipa Zagorje je prosta.

15. krog, 23.03.13

Tolmin : Tabor Sežana Jadran Dekani : Brda Izola : Zagorje
Adria : Calcit Kamnik Rudar Trbovlje : Ivančna Gorica AH Mas Tech : Zarica Kranj
Ekipa Bilje je prosta.

16. krog, 30.03.13

Tabor Sežana : AH Mas Tech Zarica Kranj : Rudar Trbovlje Ivančna Gorica : Adria
Bilje : Izola Zagorje : Jadran Dekani Brda : Tolmin
Ekipa Calcit Kamnik je prosta.

17. krog, 06.04.13

Brda : Tabor Sežana Tolmin : Zagorje Jadran Dekani : Bilje
Izola : Calcit Kamnik Adria : Zarica Kranj Rudar Trbovlje : AH Mas Tech
Ekipa Ivančna Gorica je prosta.

18. krog, 13.04.13

Tabor Sežana : Rudar Trbovlje AH Mas Tech : Adria Ivančna Gorica : Izola
Calcit Kamnik : Jadran Dekani Bilje : Tolmin Zagorje : Brda
Ekipa Zarica Kranj je prosta.

19. krog, 20.04.13

Zagorje : Tabor Sežana Brda : Bilje Tolmin : Calcit Kamnik
Jadran Dekani : Ivančna Gorica Izola : Zarica Kranj Adria : Rudar Trbovlje
Ekipa AH Mas Tech je prosta.

20. krog, 27.04.13

Tabor Sežana : Adria AH Mas Tech : Izola Zarica Kranj : Jadran Dekani
Ivančna Gorica : Tolmin Calcit Kamnik : Brda Bilje : Zagorje
Ekipa Rudar Trbovlje je prosta.

21. krog, 04.05.13

Bilje : Tabor Sežana Zagorje : Calcit Kamnik Brda : Ivančna Gorica
Tolmin : Zarica Kranj Jadran Dekani : AH Mas Tech Izola : Rudar Trbovlje
Ekipa Adria je prosta.

22. krog, 11.05.13

Adria : Izola Rudar Trbovlje : Jadran Dekani AH Mas Tech : Tolmin
Zarica Kranj : Brda Ivančna Gorica : Zagorje Calcit Kamnik : Bilje
Ekipa Tabor Sežana je prosta.

23. krog, 18.05.13

Calcit Kamnik : Tabor Sežana Bilje : Ivančna Gorica Zagorje : Zarica Kranj
Brda : AH Mas Tech Tolmin : Rudar Trbovlje Jadran Dekani : Adria
Ekipa Izola je prosta.

24. krog, 25.05.13

Tabor Sežana : Izola Adria : Tolmin Rudar Trbovlje : Brda
AH Mas Tech : Zagorje Zarica Kranj : Bilje Ivančna Gorica : Calcit Kamnik
Ekipa Jadran Dekani je prosta.

25. krog, 01.06.13

Ivančna Gorica : Tabor Sežana Calcit Kamnik : Zarica Kranj Bilje : AH Mas Tech
Zagorje : Rudar Trbovlje Brda : Adria Jadran Dekani : Izola
Ekipa Tolmin je prosta.

26. krog, 08.06.13

Tabor Sežana : Jadran Dekani Izola : Tolmin Adria : Zagorje
Rudar Trbovlje : Bilje AH Mas Tech : Calcit Kamnik Zarica Kranj : Ivančna Gorica
Ekipa Brda je prosta.