Skupaj: 0.00
Prikaži košarico Na blagajno

Novice in obvestila

Brez zmagovalca iz Koroške.

Danes smo na Koroškem odigrali tekmo prvega kroga nove sezone v 2.SNL, ki smo jo začeli v postavi:

Primož Bužan, Ceschin Dias Matheus, Jan Pahor, Luka Badžim, Rene Šolaja, Menegusso Joao Pedro, Matija Soldo (86′ PANATA TOMAZ), Žan Humar, Koval Viktor, Doći Martin in Alen Agić (55′ BORDON)

Na klopi:  Kristjan Matošević, Panata Tomaz Marco Antonio in Patrik Bordon

Naši fantje so dobro vstopili v tekmo in pokazali kar nekaj dobrih partij, domačini pa so v prvem polčasu pokazali boljšo predstavo in jo v 32. minuti kronali z zadetkom za vodstvo.

V drugi polčas smo krenili še bolj odločno, v 55. minuti je v igro vstopil Patrik BORDON, ki je menjal Alena AGIĆA, le 7 minut po vstopu v igro je BORDON izid poravnal na 1:1, ob koncu tekme je v igro vstopil še novinec Panata Tomaz Marco Antonio, ki je menjal Matijo SOLDO

Tekma se je končala z izenačenim izidom, za kar moramo čestitati našim fantom, ki so v mislih že v 2. krogu, ko se bodo v Postojni pomerili z ekipo Brežice Terme Čatež.