shopping-bag 0
Izdelki: 0
Skupaj: 0.00
Prikaži košarico Na blagajno

Novice in obvestila

Prekinitev sodelovanja z 10. igralci.

NK Ankaran Postojna sporoča da se poslavljamo od deseterice igralcev, ki so bili naši člani v pretekli sezoni, to so:

Erik GLIHA, Emir BURKIĆ, Patrik MATOŠEVIĆ, Vedran GERC, Tim VODEB, Matej PAAL, Matej ZEMLJAK, Ramazan BIŠEVIĆ, Čazim SULJIĆ in Aristóteles ROMERO.

Medtem ko se SULJIĆ in ROMERO vračata nazaj iz posoje v italjanski Crotone, je GERCU in BIŠEVIĆU potekla pogodba . GLIHA je prestopil k Slovenskemu prvoligašu NK Aluminij, BURKIĆ se je preselil k Luksemburškemu drugo ligašu FC Wiltz 71, MATOŠEVIĆ in PAAL sta odšla k konkurenčnemu klubu iz naše druge lige NK Dekani, VODEB je prestopil v Prvo Slovensko ligo k NK Rudar Velenje, ZEMLJAK pase je preselil k konkurenčnemu NK Bravo.

NK Ankaran Postojna se zahvaljuje vsem zgoraj omenjenim igralcem, za vložen trud in delo na treningih in tekmah našega kluba!

#HvalaVSEM
#GremoAnkaranPostojna