NK Ankaran ponovno s štirimi mladimi Reprezentanti Slovenije.

Selektor mlade Slovenske reprezentance Primož Gliha je za turnir Lobanovski vpoklical kar štiri člane NK Ankaran.

Vpoklic je prejel naš branilec Žan HUMAR, ki je za naš klub v tej sezoni odigral 1400 minut in se pokazal, kot eden bolj perspektivnih mladih branilcev v Sloveniji.

Drugi je prejel vpoklic naš centralni branilec Luka BADŽIM, ki je v tej sezoni za NK Ankaran odigral že 2700 minut in s svojimi igrami prepričal selektorja mlade reprezentance.

Kot tretji je vpoklic prejel Erik GLIHA, ki je oktobra lani prestopil v italijanski klub, a se je v začetku leta vrnil k nam, skupaj je v tej sezoni za NK Ankaran odigral 2073 minut.

Kot zadnji pa je vpoklic prejel še Timotej MATE, ki je v tej sezoni za NK Ankaran zbral 1994 minut in s svojimi igrami prepričal selektorja Primoža Gliho za vpoklic v Mlado reprezentanco Slovenije.

Na vpoklic kar štirih naših članov v mlado reprezentanco Slovenije smo zelo ponosni, to pa tudi kaže, da z mladimi delamo zelo dobro.

#GremoAnkaran