Skupaj: 0.00
Prikaži košarico Na blagajno

Novice in obvestila

Poraz na tekmi z NK Celje.

Danes smo odigrali tekmo 34. kroga Prve lige Telekom Slovenije proti NK Celje, v postavi:

Bužan; Matošević, Badžim, Soldo, Gliha; Romero, Suljić, Furjan (46′ Zemljak), Nkama (85′ Bordon); Vodeb in Gerc (63′ Bišević).

Na klopi: Blaznik, Zemljak, Smiljanič, Bišević, Bordon, Alessandria in Pahor.

Tekmo smo dobro odprli in čakali na prave priložnosti za dobre napade na gol Celja, a smo v 21. minuti po dobri akciji Cveka in Požeg Vancaša prejeli zadetek za vodstvo gostov. Po prejetem zadetku smo želeli rezultat izenačiti do konca polčasa, gostje pa so v 35. minuti prišli še do drugega zadetka, ko je še drugič zadel Požeg Vancaš, tokrat je bil podajalec Pišek. Prvi polčas se je končal z vodstvom Celjanov z 0:2.

V drugi polčas smo vstopili z željo po napadalni igri in, kar se da, najhitreje priti do ugodnega rezultata, ki bi prinesel nove točke, a se nam ni uspelo vrniti v igro, tako se je tekma končala z porazom z 0:2.

Naslednja tekma naše fante čaka že v sredo 23.5. ob 16:00 uri, ko se bomo v Novi Gorici pomerili z ND Gorica.