Skupaj: 0.00
Prikaži košarico Na blagajno

Novice in obvestila

FENOMENALNA predstava v Stožicah !

Danes smo odigrali tekmo 33. kroga Prve lige Telekom Slovenije, ko smo se pomerili z NK Olimpija Ljubljana, tekmo smo začeli v postavi:

Bužan; Mate, Badžim, Humar, Gliha; Delgado, Suljić, Santos (65′ Soldo), Nkama; Vodeb (87′ Bišević) in Gerc.

Na klopi: Blaznik, Zemljak, Soldo, Furjan, Bordon, Bišević, Matošević.

V tekmo smo šli z veliko željo po novih točkah, kar se je videlo takoj na začetku tekme, ko smo dobro stali v obrambi in poskušali preiti v vodstvo po protinapadih. Domačini so napadali od prve minute, do vodstva pa jim nismo dovolili, saj smo izredno dobro stali v obrambi. Prvi polčas se je končal brez golov, domačini so imeli nekaj več priložnosti, a smo bili v obrambi vedno na pravem mestu.

V drugi polčas smo krenili podobno kot v prvega, do najlepše priložnosti na tekmi je prišel naš napadalec Vedran GERC, ki je v 66. minuti premagal domačega vratarja, a se je žal žoga od vratnice odbila nazaj k vratarju domače ekipe. V izdihljajih tekme so domačini prišli do strela iz 11. metrov (po našem mnenju neupravičeno!), a se je naš vratar Primož BUŽAN izkazal in obranil strel Alvesa!.

Tekma se je končala z rezultatom 0:0 in nam prenesla OGROMNO TOČKO v boju za obstanek !

Naslednja tekma naše fante čaka v nedeljo, 20. maja, ko se bomo pomerili z NK Celje.

PRIDI IN NAVIJAJ !, Vidimo se v Novi Gorici, 20. maja ob 17:00 !!!