Skupaj: 0.00
Prikaži košarico Na blagajno

Novice in obvestila

Poraz v tekmi z NK Domžale.

Danes smo odigrali tekmo 30. kroga Prve lige Telekom Slovenije, ko smo se na stadionu Domžale pomerili z NK Domžale, tekmo smo začeli v postavi:

Bužan; Mate, Pahor, Soldo, Humar (39′ Santos); Romero (86′ Furjan), Suljić, Nkama, Gliha; Delgado in Gerc (74′ Bordon).

Klop: Blaznik, Alessandria, Furjan, Smiljanić, Bordon, Santos in Zemljak.

Tekmo smo odprli zelo dobro in pokazali da se v Domžale nismo prišli zgolj braniti, z napadalno igro smo kar nekajkrat prišli do obetavnih situacij in nasprotnikom povzročali veliko dela, a so domačini povedli v 27. minuti, ko je za 1:0 po podaji Hodžića zadel Žužek, le nekaj minut za prvim zadetkom so domačini zadeli še drugič, tokrat je bil strelec Hodžić, podajalec za drugi gol pa Franjić. Do konca prvega polčasa so naši fantje pokazali veliko željo za zmanjšanje zaostanka, kar pa jim ni uspelo, tako se je prvi polčas končal z 2:0.

Drugi polčas smo odprli podobno kot prvega in pritiskali za zmanjšanje zaostanka, kar pa nam ni uspelo, domačini pa so v zadnjih minutah tekme prišli še do dveh zadetkov, prvega je po podaji Alvirja zadel Nicholson, za končni rezultat 4:0 pa je zadel Bizjak.

Tekma se je končala z visokim porazom naših fantov, a so fantje kljub slabemu rezultatu pokazali dobro predstavo.

Naslednja tekma naše fante čaka že to soboto, ko se bomo v Ljudskem vrtu pomerili z NK Maribor .