Skupaj: 0.00
Prikaži košarico Na blagajno

Novice in obvestila

S točko iz Kranja.

Danes je bila odigrana tekma 28. kroga Prve lige Telekom Slovenije, ko smo se v Kranju pomerili z NK Triglav Kranj, tekmo smo začeli v postavi:

Bužan; Mate (46′ Soldo), Pahor, Badžim, Humar (58′ Gerc); Delgado, Romero (89′ Zemljak), Nkama, Gliha; Santos in Vodeb.

Na klopi: Blaznik, Soldo, Alessandria, Furjan, Bordon, Gerc in Zemljak.

Tekmo so bolje odprli domačini in s pritiski na naš gol v 28. minuti prišli do gola za vodstvo z 1:0, ko je zadel Poplatnik. Nogometaši Ankarana so želeli do konca polčasa rezultat izenačiti, a jim to ni uspelo, tako se je prvi polčas končal z minimalno prednostjo domačinov.

V drugi polčas smo vstopili odločneje in pritiskali za izenačenje na tekmi z največjim konkurentom za obstanek v ligi. Naša namera je uspela v 63. minuti, ko je le po 5 minutah igre domačo mrežo zatresel rezervist Vedran GERC in ekipo pripeljal do boljšega izhodišča. Pritiski naših fantov so se nadaljevali tudi po zadetku Gerca, tako smo domačo mrežo zatresli še drugič, ko je za vodstvo z 1:2 poskrbel naš prvi strelec kluba Tim VODEB, ki je zadel že petič v tej sezoni. Nogometaši Ankarana pokazali dobro predstavo in bili na pragu osvojitve vseh treh točk, a je domačinom v 78. minuti uspelo rezultat poravnati na 2:2, po prejetem zadetku so se naši fantje trudili da bi ponovno prešli v vodstvo, a žoga ni hotela v mrežo.

Tekma se je končala z rezultatom 2:2, tako ostaja prednost pred NK Triglav, na 10. mestu, dve točki.

Naslednjo tekmo bodo naši fantje odigrali v Športnem parku Nova Gorica, ko v goste prihaja NK Rudar Velenje, tekma bo na sporedu 28.4.2018 ob 15:00, ko želimo Velenjčane zopet presenetiti !