Prikaži košarico Na blagajno

Novice in obvestila

ZMAGA na zaostali tekmi 20. kroga z NK Rudar Velenje

ZMAGA NA TEKMI Z NK Rudar Velenje !!!

Zaostalo tekmo 20. kroga, ko je bil na sporedu četrto-uvrščen NK Rudar Velenje smo začčeli v postavi:

Bužan, Mate, Delgado, Nkama, Vodeb, Santos (91′ Bišević), Suljić, Furjan (46′ Pahor), Gliha, Soldo in Badžim.

Na klopi: Blaznik, Zemljak, Smiljanić, Alessandria, Bordon, Pahor in Bišević.

Začetek tekme na Stadionu ob Jezeru je pripadel domačim, saj so že v 8. minuti povedli po zadetku Radića, podajalec za prvi gol na tekmi je bil Črnčič. Naši fantje so po prejetem zadetku, še bolj zavzeto napadli izenačenje, kar nam je v 32. minuti tudi uspelo, za 1:1 je zabil naš prvi strelec Tim VODEB, ki je dobro streljal z glavo po lepi podaji Erika GLIHE. Domačini so se hitro vrnili in že po minuti nadaljevanja zopet povedli, za kar je poskrbel Šimunac, ki je podajo Kašnika pretvoril v gol. Prvi polčas se je končal z vodstvom domačinov 2:1.

V drugi polčas smo vstopili odločno, da iz tekme odnesemo točke! in že v 53. minuti prišli do izenačenja, ko je še drugo asistenco Erika GLIHE, v gol pretvoril Felipe dos SANTOS. V nadaljevanju smo spremljali dobro igro naših fantov, ki so kazali veliko željo po zmagi in namero dosegli v 83. minuti, ko je za vodstvo z 2:3 zadel Raoul Junior DELGADO. Končnica tekme je bila zelo napeta, a so naši fantje obranili zmago in z novimi tremi točkami, na lestvici skočili na 9. mesto.

Naslednja tekma naše fante čaka že v Nedeljo 15.4.2018, ko se bomo v Kidričevem pomerili z 8-uvrščenim NK Aluminij.