NK Ankaran s štirimi mladimi reprezentanti Slovenije.

Selektor mlade Slovenske reprezentance Primož Gliha je za tekmi z Ukrajino in Bolgarijo vpoklical kar štiri člane NK Ankaran.

Vpoklic je prejel naš vratar Primož BUŽAN, ki je za naš klub v tej sezoni odigral že 1260 minut in se pokazal, kot eden bolj perspektivnih mladih vratarjev v Sloveniji.

Drugi je prejel vpoklic naš centralni branilec Luka BADŽIM, ki je v tej sezoni za NK Ankaran odigral že 1800 minut in s svojimi igrami prepričal selektorja mlade reprezentance.

Kot tretji je vpoklic prejel Erik GLIHA, ki je oktobra lani prestopil v italijanski klub, a se pred meseci vrnil k nam, skupaj je v tej sezoni za NK Ankaran odigral 1149 minut.

Kot zadnji pa je vpoklic prejel še Timotej MATE, ki je v tej sezoni za NK Ankaran zbral 1095 minut in s svojimi igrami prepričal selektorja Primoža Gliho za vpoklic v Mlado reprezentanco Slovenije.

Na vpoklic kar štirih naših članov v mlado reprezentanco Slovenije smo zelo ponosni, to pa tudi kaže, da z mladimi delamo zelo dobro.

#GremoAnkaran