Težka tekma, a verjamemo v dobro predstavo.

Trener ekipe Vlado BADŽIM napoveduje težko tekmo, v kateri bo veliko odvisno tudi od stanja igrišča.

» Naš naslednji tekmec je NK Maribor, ki je trenutno v manjši krizi, a je kljub temu eden največjih klubov v ligi. Pričakujemo težko tekmo, veliko vlogo pa ima stanje igrišča v Dravogradu. Hkrati nas čaka tudi pot do Dravograda, ki fante že v začetku izmuči.

Kader našega kluba ni popoln, saj imamo probleme z nekaterimi poškodbami in boleznimi. Nekatere smo že odpravili, drugi bodo za nastope še počakali. Zaradi poškodb so ta teden po drugačnem programu trenirali Nkama, Meledje, Gerc in Delgado. Slednja sta poškodbo odpravila, a je njun nastop še pod vprašajem.

Na tekmi bomo naredili vse da bi prišli do igre, ki smo jo letos že kazali, a se zavedamo da bo tekma izredno težka. Skušali bomo naše dobre stvari vpeljati v igro, kar nam bi lahko prineslo dober rezultat.«

*Vsi v Dravograd

Vstopnice v prodaji na dan tekme:

• Odrasli 10€
  • Študenti, ženske in upokojenci 8 €
  • Mladostniki (7-14 let) 6 €.

#GremoAnkaran

#PoTriTočke