Skupaj: 0.00
Prikaži košarico Na blagajno

Novice in obvestila

Zmaga na tekmi 19. kroga PLTS, z NK Triglav Kranj.

Danes smo odigrali tekmo 19. kroga Prve lige Telekom Slovenije, ki smo jo začeli v enajsterici:

Paal, Mate, Pahor, Badžim, Humar, Romero (90′ Gerc), Burkić, Suljić, Santos (71′ Delgado), Nkama in Bordon (77′ Vodeb).

Na klopi: Matošević, Vodeb, Gerc, Delgado, Furjan in Zemljak.

Tekmo z neposrednimi konkurenti za obstanek v ligi, smo začeli odločno, okrepitve, ki so se nam pridružile v zimskem prestopnem roku, so že po prvih minutah pokazale, da so kakovostne. V 14. minuti je prvi poskušal Patrik BORDON, a mu je veselje preprečil gostujoči vratar, že dve minuti za tem je po podaji Johana NKAME, za 1:0 zadel Čazim SULJIĆ. Prvi polčas se je končal z našim vodstvom 1:0, obe ekipi sta igrale napadalen nogomet, izkazala se je tudi naša obrambna vrsta.

Prvo priložnost v drugem polčasu je zapravil Felipe SANTOS, ki je v 54. minuti streljal naravnost v vratarja, v 71. minuti je v igro vstopil Raoul DELGADO, ki je menjal prav mladega SANTOSA, naslednja menjava je sledila v 77. minuti, ko je igrišče zapustil Patrik BORDON, vstopil pa je Tim VODEB, tri minute kasneje je Ankaran, po dobrem prodoru Johana NKAME zopet zapretil, a je bila nasprotna obramba na mestu. Izdihljaji tekme so pripadli našim nogometašem, saj so po napaki nasprotnika zadeli iz enajstmetrovke, za 2:0 je bil natančen Aristóteles ROMERO, ki ga je v 90. minuti menjal strelec na prejšnji tekmi, Vedran GERC. Nadaljevanje je prineslo 3-minutni podaljšek, v katerem ni bilo več priložnosti, tako se je tekma končala z VELIKO zmago 2:0.

Naslednja tekma nas čaka v soboto, 3.3.2018 ob 13:00, ko se bomo v Velenju pomerili z NK Rudar Velenje.